Bayburt Üniversitesi Senatosu Aydıntepe’de Öğrencilerle Buluştu

Rektör Prof. Dr. Selçuk Çoşkun önderliğindeki Bayburt Üniversitesi Yönetim Kurulu ve Senato üyeleri Aydıntepe Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyarette ayrıca; Rektör Coşkun’un başkanlığında Üniversite Yönetim Kurulu ve Senato toplantıları da yapıldı. Toplantıların ardından, Bayburt Üniversitesi Senatosu, Aydıntepe Meslek Yüksekokulunda öğrenim gören öğrencilerle buluşarak, Aydıntepe Meslek Yüksekokulu Organik Tarım Araştırma Uygulama arazisinde yetiştirilen ürünler kullanılarak hazırlanan yemek etkinliğine katıldı.
Yaş haddinden dolayı emekliye ayrılan ve senato toplantısına son kez katılan Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nasrullah Hacımüftüoğlu yemek sonrasında, kısa bir konuşma yaptı. Hacımüftüoğlu, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun başta olmak üzere; birlik ve beraberlik içerisinde böylesine güzel bir çalışma ortamının oluşturulmasında emeği olan herkese teşekkür etti.
Prof. Dr. Nasrullah Hacımüftüoğlu ile kadim bir dostluğunun olduğuna değinen Rektör Coşkun ise Bayburt Üniversitesine katkılarından dolayı Hacımüftüoğlu’na teşekkürlerini dile getirdi.
Yemeğin ardından Aydıntepe Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir süre sohbet eden Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun ve Senato üyeleri, final sınavlarına hazırlanan öğrencilere moral vererek başarı dileklerini ilettiler.