COVID-19’u Yenen Öğrenciden Rektör Coşkun’a Ziyaret

Yakalandığı Koronavirüsü (COVID-19) yenen Bayburt Üniversitesi öğrencisi Beyzanur Öztürk, Rektör Coşkun’u ziyaret etti.

Koronavirüs tedavisinin ardından sağlığına kavuşan Bayburt Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikleri bölümü ikinci sınıf öğrencisi Beyzanur Öztürk, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Bayburt Üniversitesinde öğrenimine devam eden Beyzanur Öztürk’ün tedavi sürecini yakından takip ettiklerini ve bu süreçte kendisi ile sürekli irtibat halinde olduklarını belirten Bayburt Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Beyzanur Öztürk’ün yaşadığı zorlu süreci başarı ile atlatarak eski sağlığına kavuşmasından büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Bu süreçte Sağlık Bakanlığının uyarılarının hayati öneme sahip olduğuna dikkat çeken Rektör Coşkun, içinde bulunduğumuz bu zorlu dönemde, ülkemizde gösterilen bu önemli mücadelede tüm Türkiye’ye örnek olacak bir hassasiyet gösteren tüm öğrencilerimi yürekten kutluyor ve hepsine sağlıklı günler diliyorum dedi.

Hem tedavi sürecinde gösterdiği samimi ilgisinden hem de tedavi sürecinin ardından görüşme talebini kabul etmesinden dolayı Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’a teşekkür eden Beyzanur Öztürk ise tedavi sürecinin çok iyi geçtiğini belirterek, herkesin bu süreçte çok dikkatli olması gerektiğini söyledi.

Bayburt Üniversitesi Dede Korkut Külliyesi rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Beyzanur Öztürk’le birlikte Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bayburt il temsilcisi Abdülselam Doğan ve yönetim kurulu üyesi Uğur Çakır da katıldı.